Inauguracja wystawy w Centralnym Muzeum Pożarnictwa

 

Miałem ogromną przyjemność wziąć udział w inauguracji wystawy w Centralnym Muzeum Pożarnictwa.
„Motopompy w dziele motoryzacji polskich straży pożarnych” to tytuł nowej wystawy stałej, jaka wzbogaciła właśnie ekspozycję Muzeum.
Centralne Muzeum Pożarnictwa to niezwykłe miejsce, bo przecież muzeum pożarnictwa mamy jedno w Polsce, z filią oczywiście. Jako mieszkańcy Mysłowic mamy z czego być dumni. Powinniśmy - wszyscy mieszkańcy Naszego Miasta, promować Muzeum, zapraszając do niego rodzinę i znajomych.
Wystawę tymczasową można obejrzeć w CMP do końca listopada, stała ekspozycja zostanie natomiast w muzeum na przynajmniej kilka najbliższych lat.

Miałem ogromną przyjemność wziąć udział w inauguracji wystawy w Centralnym Muzeum Pożarnictwa.

„Motopompy w dziele motoryzacji polskich straży pożarnych” to tytuł nowej wystawy stałej, jaka wzbogaciła właśnie ekspozycję Muzeum.

Centralne Muzeum Pożarnictwa to niezwykłe miejsce, bo przecież muzeum pożarnictwa mamy jedno w Polsce, z filią oczywiście. Jako mieszkańcy Mysłowic mamy z czego być dumni. Powinniśmy - wszyscy mieszkańcy Naszego Miasta, promować Muzeum, zapraszając do niego rodzinę i znajomych.

Wystawę tymczasową można obejrzeć w CMP do końca listopada, stała ekspozycja zostanie natomiast w muzeum na przynajmniej kilka najbliższych lat.