Zapraszam Was do zastanowienia się nad przyszłością Mysłowic.

 

Szanowni Państwo,
Drodzy Mieszkańcy Mysłowic
Zapraszam Was do zastanowienia się nad przyszłością Mysłowic. Miasto to my, nasze potrzeby oraz aspiracje. Przez kolejne dwie kadencje uważnie wsłuchiwałem się w Państwa opinie i starałem się, zgodnie z Waszymi najważniejszymi oczekiwaniami, zmieniać nasze miasto. Uporządkowaliśmy finanse Mysłowic i stopniowo otwieramy się na inwestycje, co potwierdzają kilkukrotnie zwiększone nakłady (z 12 mln do 54 mln). Naprawiliśmy 73 km dróg i chodników za ponad 70 mln zł. Zadbaliśmy o podstawy, czyniąc oświatę stabilną z wyremontowanymi placówkami, całkowicie zmieniając i doposażając Szpital nr 2, wprowadzając e-urząd. Poprawiliśmy bezpieczeństwo, bo jako jedni z pierwszych w kraju, posiadamy inteligentny i niezwykle skuteczny monitoring. Oto niektóre z wielu projektów przez nas zrealizowanych.
Teraz #możemy więcej. Czas na dalszą zmianę Mysłowic w miejsce przyjazne mieszkańcom i przedsiębiorcom, dobre do nauki i pracy, wypoczynku i zamieszkania. Wiemy jak to zrobić, mamy realny, a przede wszystkim skalkulowany i konkretny plan.
W tym roku rozpoczynamy kompleksową przebudowę centrum miasta, która obejmie: Promenadę i Park Zamkowy (za 14 mln zł), trasy rowerowe z centrum przesiadkowym Bike & Ride (20 mln zł), dworzec PKP i wiadukty drogowe. Remontowane będą również kamienice. Na Słupnej planujemy kompleks sportowo - rekreacyjny (koszt 25 mln zł) z basenem krytym i letnim - zewnętrznym. Podstawową inwestycją w centrum jest przebudowa linii tramwajowych, łącznie z modernizacją m.in. ul. Bytomskiej, Starokościelnej i Szymanowskiego, rondem w ul. Krakowskiej. Tak realnie zmienimy Mysłowice i możemy więcej.
Jesteśmy przygotowani na przemianę Mysłowic w miejsce dostępne, przyjazne, bezpieczne i nowoczesne, godne Was, aktywnych mieszkańców. Nadal liczę na Wasze włączanie się w zmianę Mysłowic.
Jako jedno z pierwszych miast w Polsce zaangażowaliśmy rady dzielnic w inwestowanie i gospodarowanie budżetem (750 tys. zł rocznie). Kolejnym krokiem, w poszerzaniu samorządności, jest doskonalenie Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego, przyznawanie grantów stowarzyszeniom. 
Wiem, jakie są oczekiwania mieszkańców, bo na nich opieram swój program i plany rozwoju miasta - konkrety przedstawiam na www.edwardIasok.pI.
Naprawdę możemy więcej zdziałać, by wspólnie, dobrze żyć i czynnie wypoczywać.
Zapraszam Państwa na wybory samorządowe 21 października i proszę o głos poparcia.

Szanowni Państwo,Drodzy Mieszkańcy Mysłowic

Zapraszam Was do zastanowienia się nad przyszłością Mysłowic. Miasto to my, nasze potrzeby oraz aspiracje. Przez kolejne dwie kadencje uważnie wsłuchiwałem się w Państwa opinie i starałem się, zgodnie z Waszymi najważniejszymi oczekiwaniami, zmieniać nasze miasto. Uporządkowaliśmy finanse Mysłowic i stopniowo otwieramy się na inwestycje, co potwierdzają kilkukrotnie zwiększone nakłady (z 12 mln do 54 mln). Naprawiliśmy 73 km dróg i chodników za ponad 70 mln zł. Zadbaliśmy o podstawy, czyniąc oświatę stabilną z wyremontowanymi placówkami, całkowicie zmieniając i doposażając Szpital nr 2, wprowadzając e-urząd. Poprawiliśmy bezpieczeństwo, bo jako jedni z pierwszych w kraju, posiadamy inteligentny i niezwykle skuteczny monitoring. Oto niektóre z wielu projektów przez nas zrealizowanych.

Teraz #możemy więcej. Czas na dalszą zmianę Mysłowic w miejsce przyjazne mieszkańcom i przedsiębiorcom, dobre do nauki i pracy, wypoczynku i zamieszkania. Wiemy jak to zrobić, mamy realny, a przede wszystkim skalkulowany i konkretny plan.

W tym roku rozpoczynamy kompleksową przebudowę centrum miasta, która obejmie: Promenadę i Park Zamkowy (za 14 mln zł), trasy rowerowe z centrum przesiadkowym Bike & Ride (20 mln zł), dworzec PKP i wiadukty drogowe. Remontowane będą również kamienice. Na Słupnej planujemy kompleks sportowo - rekreacyjny (koszt 25 mln zł) z basenem krytym i letnim - zewnętrznym. Podstawową inwestycją w centrum jest przebudowa linii tramwajowych, łącznie z modernizacją m.in. ul. Bytomskiej, Starokościelnej i Szymanowskiego, rondem w ul. Krakowskiej. Tak realnie zmienimy Mysłowice i możemy więcej.

Jesteśmy przygotowani na przemianę Mysłowic w miejsce dostępne, przyjazne, bezpieczne i nowoczesne, godne Was, aktywnych mieszkańców. Nadal liczę na Wasze włączanie się w zmianę Mysłowic.

Jako jedno z pierwszych miast w Polsce zaangażowaliśmy rady dzielnic w inwestowanie i gospodarowanie budżetem (750 tys. zł rocznie). Kolejnym krokiem, w poszerzaniu samorządności, jest doskonalenie Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego, przyznawanie grantów stowarzyszeniom. 

Wiem, jakie są oczekiwania mieszkańców, bo na nich opieram swój program i plany rozwoju miasta - konkrety przedstawiam na www.edwardIasok.pI.

Naprawdę możemy więcej zdziałać, by wspólnie, dobrze żyć i czynnie wypoczywać.

Zapraszam Państwa na wybory samorządowe 21 października i proszę o głos poparcia.